Paide-Tallinn

Paide linn

Ajakeskus Wittenstein tel: 5347 4875 www.wittenstein.ee

Türi vald

MC Alempois Martin Kruus – 56602977 martinkruus79@gmail.com

Piiumetsa küla – Hilja Kerge, tel: 5033159

Rapla vald

Vahastu küla – Väino Reinumägi metsatarve@gmail.com tel: 5015947 

Kuimetsa – Kuimetsa külavanem Iiris Saluri saluri.iiris@gmail.com tel: 5274539 ja Ahti Rajasalu ahti.rajasalu@yahoo.com tel: 5099862

Vaopere – Kertu Künnapas vaopere@gmail.com

Kose vald

Margit Eerik margit@kose.ee tel: 53594233

Kaitseliidu Harju Malev – Toomas Kutsar kutsar.toomas@gmail.com tel: 5018294

Rae vald

Kadri Järvelaid kadri.jarvelaid@rae.ee 605 6752
Toomas Tilk toomas.tilk@rae.ee

 

Paide linn

Ajakeskus Wittenstein tel: 5347 4875 www.wittenstein.ee

Türi vald

MC Alempois Martin Kruus – 56602977 martinkruus79@gmail.com

Piiumetsa küla – Hilja Kerge, tel: 5033159

Rapla vald

Vahastu küla – Väino Reinumägi metsatarve@gmail.com tel: 5015947 

Kuimetsa – Kuimetsa külavanem Iiris Saluri saluri.iiris@gmail.com tel: 5274539 ja Ahti Rajasalu ahti.rajasalu@yahoo.com tel: 5099862

Vaopere – Kertu Künnapas vaopere@gmail.com

Kose vald

Margit Eerik margit@kose.ee tel: 53594233

Kaitseliidu Harju Malev – Toomas Kutsar kutsar.toomas@gmail.com tel: 5018294

Rae vald

Kadri Järvelaid kadri.jarvelaid@rae.ee 605 6752
Toomas Tilk toomas.tilk@rae.ee